Budownictwo mieszkaniowe

Branża budowlana stale się rozwija, a podaż na nowe mieszkania jest ciągle widoczna. Niesłabnącą popularnością cieszy się też budowa domu, gdyż jej koszt w wielu przypadkach nie różni się znacząco od ceny mieszkania w modnej dzielnicy dużego miasta. Budowa domu wymaga jednak spełnienia wielu wymogów. Po pierwsze należy znaleźć solidnego i zaufanego wykonawcę. Nasze konsorcjum odpowiada na takie zapotrzebowanie.

Jak wygląda nasz zakres działalności?

Całą procedurę rozpoczyna zakup działki budowlanej – z chęcią pomagamy przy jej wyszukaniu i dopełnieniu formalności podczas transakcji zakupu. Jej powierzchnia musi zapewniać odpowiednią przestrzeń do budowy bloku mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Minimalna odległości działki od sąsiadującej wynosi cztery metry. Pod uwagę wziąć trzeba też ukształtowanie terenu, bo jego przygotowywanie może pochłonąć dodatkowe koszty. Podobnie jest z uzbrojeniem działki. Cena terenu bez zainstalowanych instalacji, np. gruntu rolnego, jest niższa, ale doprowadzenie kanalizacji, instalacji gazowej i sieci elektrycznej może okazać się droższe niż zakup gotowej już pod budowę działki. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja, która podnosi atrakcyjność całej nieruchomości i ułatwia prowadzenie prac budowlanych na wszystkich etapach.

bloki-mieszkalne

Kolejnym etapem jest uzyskanie pozwolenia na budowę – z naszą pomocą przy kompletowaniu dokumentów, nie będzie to problemem. Prowadzenie prac bez tego dokumentu skutkować może bardzo wysokimi karami oraz koniecznością rozbiórki. Teren budowy musi być również dobrze zabezpieczony, konieczne jest zamontowanie tablicy informacyjnej i zatrudnienie kierownika budowy – zajmujemy się tym w sposób profesjonalny. Naszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy przy inwestycji. Priorytetem dla nas jest także dotrzymywanie terminów, bo dzięki temu łatwiej o pozytywną decyzję nadzoru budowlanego i bezproblemowy odbiór nieruchomości.

Sprawdź aktualne ogłoszenia mieszkania do wynajęcia Rzeszów oraz mieszkania Rzeszów.

Elementem wieńczącym budowę jest wykończenie budynku. Nie kończymy swoich usług na przygotowaniu elewacji oraz okien i drzwi, budowana przez nas nieruchomość oddawana jest w stanie „pod klucz”, a więc można od razu się wprowadzać. Wybór koloru ścian, płytek w łazience i mebli zleca się ekspertowi, który dobiera to zgodnie z najnowszymi trendami lub ustala się indywidualnie z klientem. Budownictwo mieszkaniowe w naszym wydaniu nie ogranicza się wyłącznie do przygotowania fundamentów, to kompleksowa usługa począwszy od stworzenia projektu i całej dokumentacji, przez pracy budowlane i montaż instalacji oraz różnych urządzeń, kończąc na wykończeniu i dekoracji budowlanej.